Lukk

Om oss

Vilan AS ble etablert i 2004 og representerer blant annet STEINEL og PROXXON i Norge. Vi leverer sensorstyrt belysning, LED-belysning, samt noe varmeverktøy til elektrogrossister og forhandlere over hele landet. Sortimentet består av kvalitetsprodukter fra europeiske produsenter. Vi er i dag 6 ansatte og omsetter for ca. 16 millioner NOK. Hovedkontoret ligger på Skullerud i Oslo. 



Ansatte

Navn

Stilling

Telefon

E-post

Vidar Langbråten

Arbeidende styreleder

+47 99373118

vidar@vilan.no

Trym Kjær

Daglig leder

+47 99364517

trym@vilan.no

Alexander Flugheim

Salg

+47 97762229

alexander@vilan.no

Ellen A. Hansen

Salg

+47 46945171

ellen@vilan.no

Tom Kristiansen

Salg

+47 93033802

tom@vilan.no

Belinda Pedersen

Administrasjon og markedsassistent 

+47 98880380

belinda@vilan.no

Rune Lie

Lager

+47 41073495

rune@vilan.no

Per Henning Kittilsen

Forhandler koordinator

+47 92622422

pelikitt@gmail.com